Yapıdrom , 30 yılı aşan ticari faaliyetleri boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi Akıllı Kent Mobilyaları  sektörüne aktarmıştır. Kurulduğu günden itibaren perakende, bilişim teknolojileri ve otomasyon sistemleri sektörlerinde faaliyet gösteren şirketimiz 2011 yılında Şehir Dizaynı,inşaat,bilişim teknolojileri ve reklamcılık konuları üzerine  yoğunlaşmış ve Yapıdrom Şehir Dizaynı İnşaat Bilişim Teknolojileri ve Reklamcılık şirketini kurmuştur. Yapıdrom 'un kuruluş amacı kentlerde bulunan şehir mobilyalarını otomasyonla birleştirerek akıllı kentler oluşturmaktır. Fizibilitesini yaptığımız bir çok akıllı kent sistemlerinden ilk olarak Akıllı Bisiklet Kiralama Sistemini hayata geçirmiş bulunuyoruz. Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve hizmette dürüstlük ve kalite prensibiyle çalışan Yapıdrom , hedeflediği bu yolda güven azim ve sabırla ilerleyecektir.

Çünkü;

"İşimizi severek yapıyoruz."

Belki de başarımızın sebebi de bu. Biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. 


"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyor ve işimize yenilikler getiriyoruz." 
Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye çalışıyor müşterilerimizi dinliyor ve bunları kullanılabilir ve hayatı kolaylaştırabilir olacak şekilde ürün/hizmetlerimiz uyarlamaya çalışıyoruz.

"Bahane ve sorun değil çözüm üretiyoruz."
Yapmaya çalıştığımız işin zor bir iş olduğunu biliyor,birçok projeyi aynı anda uygularken doğal olarak pek çok sorunla karşılaşıyoruz. Bu sorunlar karşısında bahane değil çözüm üretmeye çalışıyoruz. Bunları yaparken kendimizi daha da geliştiriyoruz.
 

Son Olarak başarıyı yakalamak için;


"Kendimize Güveniyoruz"

"Azimle ve sabırla Çalışıyoruz"

BAKSİ ÜRÜN VE TANITIM KATALOGUNU İNDİRMEK İÇİN
İngilizce Türkçe